Gruaja e Ardit Gjebreas duhet të hyjë në librin e rekordeve Guinness (Foto)

Ajo është bashkëshortja e nje prej moderatorëve më të dashur të ekranit shqiptar.Anila, nëna e dy fëmijëve të Ardit Gjebreas ka preferuar të qëndrojë larg vëmendjes së medias. Anila dhe në përdorimin e rrjeteve sociale është krejt ndryshe nga Arditi. Moderatori i ‘E diela shqiptare’ është një nga njerëzit më popullorë dhe aktivë në rrjetet sociale, duke ndarë me të gjithë momente nga jeta e tij familjare …

Per me shume vazhdo lexo ne linkun e meposhtem…

Ndërtimi i kullës/ Arabit i falen prona publike në Tiranë, ja shuma që përfiton Rama

Ervin Salianji, Sekretari për Aksionin Qytetar në Partinë Demokratike denoncoi projektligjin e qeverisë për ndërtimin e një kulle 350 metra të lartë në zgjatimin e Bulevardit të ri të Tiranës.
Salianji shkruan se qeveria kërkon që t’i japë 25 mijë metra katrorë falas dhe përjashtim nga të gjitha taksat për 15 vjet një kompanie arabe në shkëmbim të ndërtimit të një kulle që premtohet se do të kushtojë 250 milionë dollarë…

Kliko ne linkun e meposhtem per me teper…