LAJMI I FUNDIT: NUK DO TA BESONIT SE CILI KËNGËTAR I NJOHUR I SHOW BIZIT ËSHTË NJËRI PREJ TË VDEKURVE(VIDEO)

Chuck Mosley, frontmeni i dikurshëm i bendit funk-metal, “Faith No More”, ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare. Këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Charles Henry Mosley III, ka ndërruar jetë për shkak komplikimeve nga “sëmundja e lidhur me vartësinë”, është thënë në njoftimin e familjes Pas një periudhe të gjatë të abstinencës..
Kliko linkun e mëposhtëm për më tepër informaciona

Lajmi fundit për Prishtinën, Ja cka po ndodh për momentin atje! (Video)

Kiamet në Prishtinë, Ja cka po ndodh për momentin atje! (Video)
Shiu i rrëmbyeshëm dhe era e madhe që kanë filluar pasditen e së enjtes kanë bartur karriget e kafeneve në rrugën kryesore në lagjen “Lakrishtë”, në Prishtinë.
Po ashtu në disa pjesë të kryeqytetit qarkullimi është vështirësuar pasi rrugët janë mbushur me ujë.


Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet gazetarja e njohur shqiptare, ja cfare shkruajti per her te fundit(Video)

Një ngjarje e tronditi botën e gazetarisë ku një aksident i rëndë i mori jetën gazetares 24-vjeçare Erinolda Isufaj ditën e djeshme.Një bllok mermeri i mori jetën gazetares investigave të emisionit “Stop” në Tv Klan, Eironolda Isufaj.


Vdekja tragjike e gazetares erdhi pas një aksidenti fatkeq në autostradë ku teksa po ecte me makinën e saj tip “Peugeot”, një blllok i madh mermeri u shkëput nga një makinë që po e transporte dhe i ra asaj. Ajo ndodhej në makinë sëbashku me bashkëshortin dhe dy prindërit e saj.
Tejkalo hapesiren e meposhtme per me teper