SKANDALOZE ! Vjehri më ka prekur në nderë, burri e din. Çka të bëj?

 
Disa Statistika para lajmit te plote  :
Por gjithashtu ai njihet edhe për një fakt tronditës: urrejtjen ndaj femrave.

Femra të sakatuara, të përdhunuara dhe qindra të zhdukura numërohen çdo vit në të.

Vetëm vitin e shkuar janë zhdukur më shumë se 600 femra.

1249 femra të tjera janë përdhunuar vetëm vitin që lamë pas.

6 femra vriten çdo ditë në Meksikë, raportojnë grupet për të drejtat e femrave

Me posht vijon VIDEO +18!

 

 

 

 

 

VIDEO

LAJMI FUNDIT :Zbulohen detaje shokuese rreth vrasjes se Santos !

Artan Santo ishte bankieri më i madh shqiptar. U vra në një mënyrë misterioze, në një vrasje e cila flet shumë për raportin që ka shteti, shoqëria jonë me krimin e organizuar  vendas dhe ndërkombëtar.
Para disa ditësh drejtori i hetimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, Niko Brahimi tha se do të hetohen edhe çështje nga e kaluara, cështje të rënda kriminale, ndër të tjera edhe vrasja e Artan Santos.

A po heton vërtet shteti vrasjen e Santos siç thotë Niko Brahimi?

 

 

 

 

 

Linku

Kërkoi infermieren natën në maternitet, gruaja lehonë ‘zgurdulloi’ sytë nga ajo që pa…

Një grua e cila sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj dhe ndodhet ende në gjende delikate, ka kërkuar ndihmën e mjekeve dhe infermiereve gjatë natës që lamë pas, duke qenë se nuk ndihej mirë.
Siç tregon ajo, ka thirrur disa herë me zë të ulët, në mënyrë që të mos zgjonte prej gjumit gratë e tjera që ndodheshin të shtruara në të njëjtën sallë me të.
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

LINKU