Detaje/ Si nusja vrau vjehrrën në Tiranë, burri e dinte krimin, por nuk tregoi. 4 në pranga. Emrat

Nga Sektori i Hetimit te Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda, u finalizua me sukses operacioni “Heshtja e Zgjatur”, si rezultat i të cilit u bë i mundur lokalizimi, kapja dhe ekzekutimi i masave të sigurimit personal “arrest ne burg” të lëshuara nga Gjykata për Krimet e Rënda për shtetasit:kliko me posht

link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *