Edi Rama zbulon sëmundjen nga e cila vuan: E kam të trashëguar…

Pak ditë më parë në media doli lajmi se kryeministri Edi Rama takoi në një spital privat ish- ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.I pyetur në emisionin “Studio e Hapur”, Rama u shpreh se ka qenë në spital për një vizitë për shkak se vuan nga nervi shiatik dhe jo për të takuar Tahirin.kliko me posht

link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *