Ermal Mamaqi ‘braktis’ ‘Xing’ për një tjetër emision? Zbuloni për cilin bëhet fjalë…!

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi do ta shohim në një tjetër program.Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë të emisionit më të ri dedikuar fëmijëve që fillon në Tv Klan.Këtë lajm e ka dhënë vetë regjisorja e programit ‘Peter Pan’, Vera Grabocka.Programi i shumëpritur do të fillojë transmetim në datën 19 mars. Ermali do të vihet përballë pyetjeve të fëmijëve duke treguar një anë të tij që ende nuk e njohim.kliko me posht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *