Rrjeti vë në lojë Saimir Tahirin, ja fotot që s’duhen humbur

Situata e rënduar politike dhe rreziku që kanos figura të shquara të ish-ekzekutivit, ka ndezur debat të jashtzakonshëm mediatik por jo vetëm. Falë rrjeteve sociale, edhe ndjekësit mund të bëhen pjesë e kësaj gjendje anormale, por përjetimi i tyre është i distancuar, i çlirët e shumë më komik.
Dikush ndoshta do mendojë se publikut i është regjur lëkura nga këto fakte alarmante, dhe tashmë mbetet vetëm të bëjë “gallatë” me to


Mos e humb, kliko poshte per me teper

Sot është ndër vajzat më të përfolura shqiptare: E gjeni dot cila është vogëlushja në foto?

Qëkurse ëhstë bërë pjesë e showbiz-it, mediat nuk kanë ndaluar së foluri për të dhe është një ndër personazhet jithashtu më të ndjekur dhe më të komentuar në rrjetet sociale.
Bëhet fjalë për blogeren Armina Mevlani e cila së fundmi duket se është bërë nostalgjie dhe ka vendosur të ndajë me ndjekësit në Instagram disa imazhe nga fëmijëria e saj.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

LAJMI I FUNDIT/ ‘’Saimir Tahiri tentoi vetëvrasje në Itali’’:

Një deklaratë e fortë ka ardhur nga dhëndri i Sali Berishës, Jamarbër Malltezi, për ish-ministrin Saimir Tahiri.
Duke evidentuar disa akuza për të, ai ka thënë se Tahiri ka tentuar të vrasë veten në Itali.“Ata qe me njohin mua jane te shokuar…” – 15 gjera qe i dihen pa e njohur fare nga afer.Ata qe NUK e njohin Sajmir Tahirin dine shume per te.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

E martuar prej dy javësh, kapet duke e tradhëtuar me dy kolegë

E martuar prej vetëm dy javësh, arrestohet pasi u kap duke bërë seks tresh në publik.19- vjeçarja amerikane Amy Hammers, nga Pearl River, në Louisiana, u kap duke kryer marrëdhënie me një burrë dhe një grua, kolegë të saj, në një urë pranë lokalit ku punonte.Gruaja u zbulua nga sherifi i zonës ndërsa u akuzua për akte të turpshme në publik. Vendi ku u kapën të tre frekuentohet shpesh nga familjet.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

Kur Clinton kërcënonte Millosheviqin: Mos guxo të bësh gabimin!

“Nuk kishte absolutisht asnjë bazë për t’u kidnapuar, nuk ka bazë për t’u mbajtur, por sigurisht nuk ka bazë për t’u gjykuar.
”Të gjithë amerikanët janë të shqetësuar për sigurinë e e tyre. Presidenti Millosheviq nuk duhet të bëjë asnjë gabim: Ne e kemi atë në duartë tona dhe qeverinë e tij përgjegjëse për sigurinë e 3 ushtarëve amerikn “.


Mos e humb, kliko poshte per te lexuar te plote

Nuk do blej më kurrë ilaçe për kollën! Sikur ta dija më përpara këtë…

Nëse vuani nga një kollë e keqe dhe e vazhdueshme, ju me siguri keni provuar të gjitha llojet e barnave për ta trajtuar këtë çështje.
Përbërësit për t’i përgatitur ato:Xhenxhefil – për të rritur imunitetin,Mjaltë -për shkak të vlerave të fuqishme antibakteriale,Vitamina C- lëngu i limonit është i pasur me këtë vitaminë.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

Serbi rrah gruan e tij drejtpërdrejt në televizion (Video)

Pamjet e papritura tregojnë një garë të një show, realiteti televiziv në Serbi, dhe të gjithë jetës aty që zhvillohet brenda, gjithçka në transmetim të drejtpërdrejtë.
Video-ja e cila shfaq përpjekjet e një serbi për të mbytur gruan e tij me rrahje, ka tronditur shikuesit në Serbi.Dhuna shfaqet teksa çiftet ishin të ulura përballë njëri tjetrit në një tavolinë të madhe.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

95% e njerëzve nuk mund të gjejnë një detaj në këtë foto, provojeni ju!

Meshkujt që shikojnë këtë foto do të hapin sytë për të parë se cila nga këto femra është më e bukur. Ndërsa femrat me siguri se do të shikojnë fustanet e tyre apo se cila është rregulluar më bukur.Por një element më ndryshe me siguri se nuk ju ka rënë në sy meshkujve as femrave. Mund të shikoni disa minuta, por e keni të vështirë të gjeni një detaj sekret.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

Pija e mrekullisë – për 2 minuta largoni tensionin e lartë, sheqerin, yndyrën dhe diabetin

Përbërësit:1 lugë çaji kanellë,2 lugë çaji uthull të mollës,2 lugë çaji lëngë i freskët i limonit,1 lugë çaji mjalëtë e papërpunuar,1 gotë ujë,Udhëzime:Thjeshtë shtoni të gjithë përbërësit së bashku në një blender dhe përzieni mirë.Përdorimi:Pijeni çdo mëngjes me barkun bosh për 3 muaj me radhë.Meqenëse merr vetëm 2 minuta kohë për tu pregaditur, tentoni që përherë të pregaditni pije të freskët dhe të mos e ruani asnjëherë.


Mos e humb, kliko poshte per me teper

Enver Petrovci i sëmurë – Nuk friksohem nga vdekja sepse jam besmitarë i …

Enver Petrovci i sëmurë – Nuk friksohem nga vdekja sepse jam besmitarë
Aktori legjendar nga Kosova i ftuar në emisionin Zonë e Lirë tek Arian Cani pos tjerash flet edhe për sëmundjen e tij por interesantja ishte kur u pyet se A friksohesh nga vdekja e që Petrovci u përgjigj shumë qartë Nuk friksohem nga vdekja sepse jam besmitarë në Zot, për ta dëgjuar shikone videon kah minuta 11:00.


Mos e humb, kliko poshte per me teper