Pamje për të mos u humbur! Rama, Linda e Zaho lozin futboll (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama sapo ka servirur pamjen më magjike në këtë ditë feste. …Në videon që mund t’a shikoni bashkëngjitur lajmit, shihet qartë djali i vogël i Ramës, Zaho bashkë me Ramën dhe Lindën.Si një familje e lumtur, dy prindërit po lozin me djalin e tyre, pamja e rritja e të cilit ka qënë një mister për publikun.kliko me posht

link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *